Otobüs

1992 yılından bu yana Türkiye'de ve dünyada birçok ülkede özel otobüs, özel VIP otobüsleri ve projeler için özel otobüsler, tasarım - modifikasyon – özel amaçlı dizayn edilmiş otobüsler üretim alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Ana firmamız PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

Ankara merkez ve Bodrum imalat merkezlerimizde VIP otobüs, proje otobüsleri ve özel tasarım otobüslerinin üretimine ek olarak, özel tasarım karavan otobüsler ve farklı özel amaçlı otobüsler, bilim otobüsleri reklam ve tanıtım otobüsleri  üretim ve kiralama hizmetleri de sunuyoruz.

Hayal ettiğiniz otobüse sahip olmak için bizden öneri alabilirsiniz. Deneyimlerimizi ve araçları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Ortalama üretim süreci 2 - 3 aydır. İsterseniz şirketimizden kiralama da yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen arayın. + 90.542.676 22 22 e-posta: info@projeyapim.com

 

 

FİRMAMIZ TARAFINDAN TAMAMLANAN VE DÜNYADA BENZERİ OLMAYAN BAZI OTOBÜS İMALATLARIMIZI AŞAĞIDAKİ  VİDEO'DA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Proje ve imalatını gerçekleştirdiğimiz dünyanın en büyük ambulans otobüsü

özel otobüs imalatı

açılan otobüs araştırma otobüsü bakanlık otobüsü

 

 Otobüs projesi mobil otobüsler tanıtım otobüsü business otobüs mobil ofis otobüs mobil vreklam otobüsü otobüs araçları özel otobüs istasyonu Otobüs yapımı projesi vip otobüs imalatı Otobüs Yapımı  otobüs dönüştürme eğitim otobüsü  deney otobüsü laboratuvar mobil otobüs toplantı otobüsü  mobil iş otobüsü  mobil eğitim otobüsü mobil deneyotobüsü laboratuvar otobüsü belediye otobüs tadilat öğrenci eğitim otobüsü  bilim otobüsü  otobüs projeleri  Otobüs tasarımı otobüs tasarımı  Mobil hastane otobüs Sağlık otobüsü Farklı otobüs projeleri  Hükümet otobüsü parti otobüs  showroom otobüs özel otobüs imalatı  özel üretim otobüs Özel otobüs İmalat Fabrikası  özel otobüs üretimi genel başkan otobüsü karoseri Otobüs üreticileri  patron otobüsü arap otobüs kral otobüsü Otobüs tedarikçileri  otobüs ölçüleri özel otobüsler  VIP otobüsleri lüks otobüsler Kral otobüs Lux otobüs  Kaliteli Otobüs  otobüs çizimi Bilgi otobüsü  iş otobüsü  otobüsü  danışmanlık otobüsü  eğitim otobüs  şirket otobüsü  showroom otobüsü  kampanya otobüsü  bakanlık otobüsü  genel merkez otobüsü ofis otobüsü  otobüs özel röportaj  reklam otobüs kurum otobüsü promosyon otobüs   toplantı otobüsü  mutfak otobüsü  yiyecek otobüsü  yemek otobüsü  ev otobüsü  fırın otobüs  takım otobüsü  cafe otobüs otobüs VIP otobüs otobüsü  otobüsler imalatı  şampiyonluk otobüsü VIP otobüs kiralama  rent A otobüs Kiralama Türkiye  VIP otobüs Türkiye  VIP otobüs kiralama seçim otobüsü  kiralık otobüs  vip seçim otobüsü