Sahne Tır ::: Hakkımızda
, 0 Yorum
Sahne Tır ::: Hakkımızda

mobil sahne mobil platform tır konser tırı MİTİNG TIRI reklam tanıtım tır roadshow event kamyon tırları mobil TIR stage üretim imalat kiralama 

Uluslararası ISO 9001 - ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. 

 

Fabrikamızda Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine istenilen özellikte roadshow tırlarından event tırlarına, ayrıca özel amaçlı otobüs imalatı ve modifikasyonundan, mobil konteyner ve özel dizayn karavan üretimine üretimine kadar, geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz yalnızca özel amaçlı treyler, otobüs ve konteyner modifikasyonu ve imalatı yapmaktadır. Üretimlerimiz tamamen kişiye ve özel kullanıma göre gerçekleşir. 

Ana firmamız PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

 

Türkiye'de projeli mobil otobüs, mobil karavan ve mobil tır imalatında ilkleri gerçekleştirmekten guruluyuz. Kuruluşumuz, Ankara merkez ve Bodrum fabrikamızda en son teknoloji ile üretim yaparak Türkiye'nin en güçlü referanslarına güveniniz sayesinde sahip oldu. Sektörde çeyrek asırı güven ve desteğinizle geçtik... Teşekkürler... 

 

 

BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE KULÜPLERİNİN ŞAMPİYONLUK OTOBÜSLERİNİN HAZIRLADIK.

 

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MOBİL MANAV VE MOBİL MAĞAZA OTOBÜSÜNÜ İMAL ETTİK.